Ne jemi një ndërmarrje prodhuese e profetizuar në R&D, projektimin dhe prodhimin e kozmetikës ODM.

Produkte të nxehta
LEXO MË SHUMË
Ne fokusohemi në R&D i maskave, produkteve për kujdesin e lëkurës dhe pecetave. Motoja jonë e korporatës është “Siguria, R&D dhe Menaxhimi”.
NBC është i certifikuar në ISO9001, GMPC, ISO22716 dhe ISO13485. Ne kemi licencë për import dhe eksport.
Maskë ngrohëse me zeolitin vullkanik | Nox Bellow
Maskë ngrohëse me zeolitin vullkanik | Nox Bellow
Maskë Ngrohëse me Zeolitin Vullkanik+Pastron thellë poret, largon lehtë papastërtitë dhe përmirëson metabolizmin.
Maskë hidratuese dhe hidratuese Squalene | Nox Bellow
Maskë hidratuese dhe hidratuese Squalene | Nox Bellow
Nox Bellow e specializuar në maskën hidratuese dhe hidratuese Squalene.
Prodhues i produkteve profesionale për kujdesin e lëkurës
Prodhues i produkteve profesionale për kujdesin e lëkurës
NBC fokusohet në produktet ODM për kujdesin e lëkurës që nga viti 2004. Mirë se vini të vizitoni kompaninë tonë.
Maskë fytyre me lule minimaliste ndriçuese | Nox Bellow
Maskë fytyre me lule minimaliste ndriçuese | Nox Bellow
Po kërkoni prodhues të maskave të fytyrës? Detaje rreth Maskës së Luleve Minimaliste Brightening, Maska rigjallëruese, Maska e fytyrës në NOX BELLCOW Cosmetics, Na kontaktoni!
R & D
Ne kemi ndërtuar një ekip të fuqishëm kërkimi dhe zhvillimi me më shumë se 100 inxhinierë, të fokusuar në kërkimin dhe zhvillimin e maskave, produkteve për kujdesin e lëkurës dhe pecetave.
Ne kemi punuar me Universitetin e Mjekësisë Tradicionale Kineze të Guangzhou, Universitetin Politeknik Tianjin, Universitetin e Teknologjisë dhe Biznesit të Pekinit dhe Akademinë Kineze të Shkencave (Instituti i Inxhinierisë së Procesit) në projekte të përbashkëta të zhvillimit të kërkimit.
Qendra e produkteve
LEXO MË SHUMË
Me trendin e ri që vjen përgjatë tregut të kozmetikës dhe nevojave të konsumatorëve në ndryshim bazuar në nevojat tuaja NBC Maska fytyre të bëra me porosi që janë të sigurta, efektive, tërheqëse dhe novatore.
I qetë& Maskë delikate për fytyrën me qafën e mjellmës
I qetë& Maskë delikate për fytyrën me qafën e mjellmës
I qetë& Maskë delikate e qafës me qafë mjellmë+Reduktimi i vijave të qafës nga nbc.
Seria e Shërimit të Anthyllis Vulneraria
Seria e Shërimit të Anthyllis Vulneraria
Mburoja e lëkurës e Serisë Shëruese Anthyllis Vulneraria e riparuar, lëkura e dëmtuar e rifreskuar., https://www.hknbc.com
V-Line Tightening Essence
V-Line Tightening Essence
V-Line Tightening Essence Fytyrë V më e fortë, Fytyrë më e hollë me shkëlqim., https://www.hknbc.com
Set ampula me ngjyra verbuese Seven | Nox Bellcow
Set ampula me ngjyra verbuese Seven | Nox Bellcow
Gjeni Fabrikën e produkteve më të mira kozmetike? NOX BELLCOW Specializuar në grupin e ampulave me shtatë ngjyra verbuese, kozmetikë bio, Mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë!
Rreth Nesh
Nox Bellcow Cosmetics Co., Ltd, u themelua në vitin 2004. Ne jemi një ndërmarrje prodhuese e shpallur në R&D, projektimi dhe prodhimi i kozmetikës ODM. Ne fokusohemi në R&D i maskave, produkteve për kujdesin e lëkurës dhe pecetave. Motoja jonë e korporatës është “Siguria, R&D dhe Menaxhimi”.
Me 50,000 m² ndërtesa fabrikash standarde GMP dhe mbi 5,000 punonjës. NBC prodhon më shumë se 6,500,000 copë maskash dhe mbi 500,000 copë produkte për kujdesin e lëkurës në ditë.
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Thjesht lini emailin dhe numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit, ekipi ynë i shitjeve do t'ju kontaktojë së shpejti.

Dërgoni kërkesën tuaj