Ние сме производствено претпријатие кое се занимава со истражување и развој, дизајн и производство на козметика ODM.

Топли производи
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Се фокусираме на Р&D на маски, производи за нега на кожа и марамчиња. Нашето корпоративно мото е „Безбедност, Р&Г и менаџмент“.
NBC е сертифициран на ISO9001, GMPC, ISO22716 и ISO13485. Имаме дозвола за увоз и извоз.
Маска за загревање со вулкански зеолит | Нокс Белоу
Маска за загревање со вулкански зеолит | Нокс Белоу
Маска за загревање со вулкански зеолит+Длабоко ги чисти порите, благо ја отстранува нечистотијата и го подобрува метаболизмот.
Скваленска навлажнувачка и хидратантна маска | Нокс Белоу
Скваленска навлажнувачка и хидратантна маска | Нокс Белоу
Nox Bellow специјализирана за хидратантна и хидратантна маска од Сквален.
Производител на професионални производи за нега на кожа
Производител на професионални производи за нега на кожа
NBC се фокусира на производите за нега на кожа ODM од 2004 година. Добредојдовте да ја посетите нашата компанија.
Осветлувачка минималистичка цветна маска за лице | Нокс Белоу
Осветлувачка минималистичка цветна маска за лице | Нокс Белоу
Барате производител на маски за лице? Детали за Brightening Minimalist Flower Mask, маска за ревитализација, маска за лице на NOX BELLCOW Cosmetics, Контактирајте не!
R & D
Создадовме моќен тим за истражување и развој со повеќе од 100 инженери, фокусирајќи се на истражување и развој на маски, производи за нега на кожа и марамчиња.
Работевме со Универзитетот за традиционална кинеска медицина Гуангжу, Политехничкиот универзитет Тијанџин, Универзитетот за технологија и бизнис во Пекинг и Кинеската академија на науките (Институт за процесно инженерство) на заеднички проекти за развој на истражување.
Центар за производи
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Со новиот тренд кој доаѓа на козметичкиот пазар и потребите на потрошувачите кои се менуваат врз основа на вашите потреби NBC Маски за лице направени по мерка кои се безбедни, ефективни, атрактивни и иновативни.
Мазна& Нежна маска за лице за вратот со лебедов врат
Мазна& Нежна маска за лице за вратот со лебедов врат
Мазна& Нежна маска за вратот со лебед + Намалување на линиите на вратот со nbc.
Серија за исцелување на Anthyllis Vulneraria
Серија за исцелување на Anthyllis Vulneraria
Anthyllis Vulneraria Healing Series Skin Shield поправен, оштетената кожа освежена., https://www.hknbc.com
Суштина за затегнување на V-Line
Суштина за затегнување на V-Line
V-Line Tightening Essence Поцврсто V-лице, потенко сјајно лице., https://www.hknbc.com
Сет ампули со седум блескави бои | Нокс Белкоу
Сет ампули со седум блескави бои | Нокс Белкоу
Најдете ја најдобрата фабрика за козметички производи? NOX BELLCOW Специјализиран за сет ампули со седум блескави бои, био-козметички производи, Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика!
За нас
Nox Bellcow Cosmetics Co., Ltd е основана во 2004 година. Ние сме производствено претпријатие кое се професии во Р.&Д, дизајн и производство на козметика ODM. Се фокусираме на Р&D на маски, производи за нега на кожа и марамчиња. Нашето корпоративно мото е „Безбедност, Р&Г и менаџмент“.
Со 50.000 m² фабрички згради со стандарден GMP и над 5.000 вработени. NBC произведува повеќе од 6.500.000 парчиња маски и над 500.000 парчиња производ за нега на кожа дневно.
Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Само оставете ја вашата е-пошта и телефонскиот број во формата за контакт, нашиот тим за продажба ќе биде во контакт со вас наскоро.

Испратете го вашето барање